Chat with us, powered by LiveChat

Nasze Usługi druku 3D – Drukarnia 3D

Bezpłatnie i szybko wyceń swój druk 3D

  • Największe drukarki 3D  w Europie
  • Najszybsza wycena i szybki wydruk druku 3D
  • Atrakcyjne ceny wydruków 3D
  • Możliwość projektowania pod druk 3D
  • SZYBKA WYSYŁKA WYDRUKÓW 3D – CAŁY KRAJ
Zapraszamy do kontaktu – druk 3d na zamówienie

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości wydruków 3D lub potrzebujesz sprawdzić wycenę wykonania Twojego projektu wydruku 3D, Drukarnia 3D Plastcore jest najlepszym miejscem, aby to zrobić. Użyj formularza kontaktowego, lub zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania związane z drukiem 3D. Do zobaczenia!

Pon - Sob 7.00 - 16.00

Niedziela ZAMKNIĘTE

plastcore@plastcore.pl

+48 695 404 402

Wypełnij formularz – bezpłatna wycena druku 3D

Nasze przykładowe realizacje druku 3D

Nasze usługi druku 3D

Druk 3D wyposażenie wnętrz

Druk 3D wyposażenie wnętrz

Techniki druku 3D pozwalają na tworzenie prototypów mebli. Przed zakupem ciężkich, solidnych mebli, można skorzystać z takiego prototypu, by sprawdzić czy dana szafa, sofa czy biurko będą nadawać się do naszego wnętrza.
Zobacz Więcej
Druk 3D dla weterynarii

Druk 3D dla weterynarii

Usługi wydruku 3D sprawdzają się świetnie w dziedzinie weterynarii. Trójwymiarowe wydruki z wytrzymałego, wysokiej jakości materiału pozwalają na tworzenie różnego rodzaju kształtów przydatnych w terapii zwierząt.
Zobacz Więcej
Druk 3D dla motoryzacji

Druk 3D dla motoryzacji

Drukarka 3D to urządzenie, które znacznie usprawniło prace, związane z projektowaniem, produkcją, naprawą pojazdów mechanicznych. Dla kolekcjonerów i miłośników motoryzacji również znajdują się zastosowania drukarki 3D.
Zobacz Więcej
Druk 3D dla przemysłu

Druk 3D dla przemysłu

Drukarki 3D to dziś ważny fragment parku maszynowego wielu zakładów przemysłowych. Druk 3D to nie tylko procesy prototypowania, ale i wytwarzanie narzędzi oraz produkcji małoseryjnej.
Zobacz Więcej
Druk 3D dla architektury

Druk 3D dla architektury

Dzięki rozwijającej się technologii druku 3D biura projektowe mogą skorzystać z możliwości szybkiego wytworzenia prototypu projektowanej przez siebie konstrukcji w określonej skali.
Zobacz Więcej
Pozostałe usługi druku 3D
Projektowanie do druk 3D

Projektowanie do druk 3D

W naszej firmie oferujemy zarówno druk 3D jak i usługi projektowania do druku 3D. Dzięki temu każdym klientem możemy zająć się w sposób kompleksowy.
Zobacz Więcej
Druk 3D SLA&DLP

Druk 3D SLA&DLP

Do najważniejszych zalet druku 3D SLA należy wysoka dokładność drukowanych projektów. Dzięki kolejno nakładanym warstwom i utwardzaniu ich po każdej nałożonej warstwie model przygotowany w tej technologii wyróżnia się bardzo wysoką jakością i odwzorowaniem detalu.
Zobacz Więcej

drukowanie 3D Białystok druk 3D Bydgoszcz wydruk 3D Gdańsk druki 3D Gorzów Wielkopolski Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra