Chat with us, powered by LiveChat
[rev_slider_vc alias=”sliderkariera”]

Nasze aktualne oferty pracy

Plastcore - Drukarnia 3D

Kogo szukamy do naszego zespołu?

Sprawdź czy wśród naszych ofert pracy w druku 3D znajdziesz coś dla siebie

TECHNOLOG DRUKU 3D

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Obsługa drukarek 3D (technologie FDM, DLP) w zakresie realizacji zadań produkcyjnych i serwisu,
  • Przygotowywanie wydruków 3D pod względem technologicznym
  • Współpraca z klientami w zakresie prowadzonych działań

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Podstawowa wiedza na temat tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie z technologiami Druku 3D mile widziane

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Bardzo dobre warunki pracy w młodym rozwijającym się zespole.
  • Atrakcyjny system premiowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy podany w ogłoszeniu. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Cała Polska

Zadania:

  • Obsługa i pozyskiwanie klientów rynku tradycyjnego
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Wsparcie akcji marketingowych i promocyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym/ sprzedaży.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i dążenie do osiągnięcia celu.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
  • Atrakcyjny system premiowania.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy.

Mile widziane

  • Znajomość branży druku 3d
  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji

Z kim chcemy pracować?

Szukamy pozytywnych ludzi, którzy razem z nami chcą budować naszą firmę